Turistického oddílu mládeže

Poslední změna: 25.09.2019 v 08:52

Prahou přes 3 jezy

Začátek akce: 28.09.2019

Konec akce: 28.09.2019

Vedoucí akce: Jirka Klíma CSc.

Pojedeme z loděnice co nejdříve ráno, abychom se vyhnuli nepříjemné tlačenici nad jezy.

Tedy: sraz v 7:30, rychle se převléci, naložit převlečení (a svačinu) do auta a v 8 hodin vyrazit.

V cíli na Štvanici bychom mohli být kolem poledne – ale nerad bych spěchal - rád bych se s dětmi podíval do ramene u Karlova mostu či do ústí Čertovky, ...

Na Štvanici by mělo být auto s vlekem a s převlečením. Auta odvezou lodě a ostatní věci. S dětmi se do loděnice vrátíme tramvají (s sebou tramvajenku nebo jízdenku!!!). Tam si je bude možno vyzvednout kolem 15. hodiny. Dorazíme-li tam dříve, budeme s dětmi na hřišti nebo v klubovně (podle počasí).

K zajištění akce potřebujeme dva řidiče, kteří by odvezli oba vleky a suché převlečení na Štvanici buď svým autem (s koulí) nebo autem vedoucích.

Pokud se chcete přidat (a my budeme rádi), musíte si přivézt svou loď. Pojedeme společně, takže o rozdělení do lodí (děti mezi sebou nebo do lodí s rodiči) se můžeme domluvit libovolně. Vzhledem k tomu, že nezajišťujeme dopravu vlastním autobusem, budou náklady zanedbatelné (poplatek za splutí a skoro nic za dopravu), většina z vybraných 200,-Kč skončí na kontě dětí.

Závěr:

1) S sebou: - tramvajenku nebo jízdenku, - svačinu do cíle, - tašku na suché věci (do auta tam) a na mokré (do auta zpět).

2) Ozvěte se mi, pokud chcete jet s námi.

3) Ozvěte se mi, pokud můžete pomoci s dopravou. Vše nejlépe v pondělí či úterý před akcí (23.-24.9.) telefonem (776 840 647) nebo na e-mail.

Jirka

Foto z akce

foto
foto: Simona Klímová

Kliknutím na obrázek otevřete galerii.